BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Danışma Merkezi İlçemiz Milli Eğitim Binasında Hizmet Vermeye Başladı.

Aile Danışma Merkezi İlçemiz Milli Eğitim Binasında Hizmet Vermeye Başladı.

       İlçemizde Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Aile Danışma Merkezi İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü binasında hizmete başlamıştır.

       Merkez ailelere yönelik psiko-sosyal hizmetler ile aile danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra, ailelerin ve aile bireylerinin refahını, mutluluk ve aile bütünlüğünü güçlendirmek amacıyla, bireylerin aile içi ilişkileri, toplumsal yaşama uyumları ve ailenin  her türlü işlevlerinin yerine getirilmesi ile ilgili bilgi ve beceri kazandırmayı , madde , alkol , sigara ve tütün bağımlılığı, teknoloji bağımlılığına yönelik konularda ailelere destek olmayı amaçlamıştır.

      Özetle aile danışmanlığı merkezinin amacı , rahat ve güven verici bir ortam sağlayarak aile bireylerinin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımalarına, birbirleriyle açık ve içten bir iletişim kurarak sorunlarına çözüm bulmalarına yardımcı olmaya çalışır.

       Ailelerimiz gerekli bilgiyi ve yardımı almaları için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü aramaları ve randevu almaları yeterli olacaktır. 

      İletişim için tel : 461 40 04

 

 

 

25-12-201725-12-201713-12-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.