BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü 3. İstişare Toplantısı İlçemizde Gerçekleşti.

Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü 3. İstişare Toplantısı İlçemizde Gerçekleşti.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri 3. İstişare Toplantısı 8 Kasım 2016 Salı günü saat 9.30´da Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapıldı.  Ev sahipliğini Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yaptığı toplantının ilk bölümüne İlçe Kaymakamımız Sayın Edip ÇAKICI, Belediye Başkan V. Hayati KABA , İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Maarif Müffetişleri Bşk. Ramazan GÖZEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR,  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA, Cuma İVRENDİ, İbrahim Barış KALIN ve  İlçe Milli Eğitim Müdürleri  katıldı.         

Toplantının ikinci bölümü Sayın İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ’un konuşmasıyla başladı.  İlçe Milli eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ ilçemizde bulunan okul ve kurumlar hakkında kısa bilgi verdikten sonra, tanıtım sunusu yayınlandı. Ardından, yeni Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi.       

2016- 2107 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak olan TEOG, YGS ve LYS sınavlarına hazırlık çalışmaları görüşüldü. Eğitim Eylem Planlaması ve Öğretim Eylem Planlaması konuları üzerinde duruldu. "Bilecik eğitimini nasıl en üst seviyelere çıkarabiliriz?" ve taşımalı öğrencileri konusu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.    Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin koordineli bir şekilde ve el birliğiyle çalışması neticesinde Bilecik´te Eğitim-Öğretimin kalitesini daha yükseklere taşıyabileceklerini dile getirdi. Her türlü çalışmalarında kendilerine elinden geldiği kadar destek olacağını söyledi.         


Toplantı  Sayın  İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’un  tüm katılımcılara  teşekkür etmesi ve çalışmalarında başarı dilekleriyle sona erdi.  

 

09-11-2016


08-11-201608-11-2016

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.