BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLİM FUARIMIZ AÇILDI

BİLİM FUARIMIZ AÇILDI

İlçemiz de bütün okulların katılımıyla Bilim Fuarı düzenlendi.

Birbirinden ilginç projelerin sergilendiği fuara çok sayıda davetli katıldı. İlçemiz fuarına, 200 öğrenci ve 80 rehber öğretmenin çalışmasıyla ortaya koydukları 210 projeyi belediyemizin kapalı pazaryerinde sergilendi. Bilim fuarımız da değişik alanlardaki çalışmaların sergilendiği fuarın açılışına, İlçe Kaymakamımız Edip Çakıcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak, Belediye Başkanımız  Münür Şahin, Ak Parti İlçe Başkanımız Yalçın KARACA, İl Milli Eğitim Müdür yardımcımız  Emre Akpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Ekinci, çok sayıda kurum ve daire amiri ile öğrenci ve veliler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut  Ekinci, yaptığı konuşmada, okulların bilimsel projeleri ve sanatsal el becerilerinin görücüye çıktığını belirterek, yapılan etkinliğin öğrencileri yaratıcı fikirlere sevk ettiğini ve ilçenin sosyal hayatına da büyük katkı verdiğini söyledi      

    Fuarın açılış kurdelesinin protokol üyeleri tarafından kesilmesinin ardından öğrenciler, programa katılan davetlilere projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Pek çok ilginç ve değişik çalışmaların sergilendiği fuar, 10 haziran Çarşamba günü saat beşe kadar sergilenmeye devam edilecektir.

fuarfuarfuarfuarfuarfuarfuarfuarfuarfuarfuarfuar

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.