BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çanakkale, Bursa, Yalova, Balıkesir, Kütahya, Eskişehir ve Bilecik İllerinden Katılan Projeler içinden İlçemiz Birinci

Çanakkale, Bursa, Yalova, Balıkesir, Kütahya, Eskişehir ve Bilecik İllerinden Katılan Projeler içinden İlçemiz Birinci

Çanakkale, Bursa, Yalova, Balıkesir, Kütahya, Eskişehir ve Bilecik İllerinden katılan projeler içinden İlçemiz , Hisarcık Beşevler Ortaokul öğrencileri 26-28.03.2018 tarihleri arasında Bursa Uludağ üniversitesi Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezin de TUBİTAK tarafından düzenlenecek olan 12. Ortaokul öğrencileri araştırma projeleri yarışmasında 2. Aşama olan bölge yarışmasına katılacak.

TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığınca ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla Biyoloji, Değerler Eğitimi, Fizik, Kimya, Kodlama, Tarih, Türkçe ve Matematik alanlarında   Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması düzenlenmiştir.

Proje Rehberine uygun olarak hazırlanmış projeler ilk aşamada, her bilim alanı için ayrı ayrı oluşturulacak Yardımcı Doçent, Doçent veya Profesör akademik kariyerli 3 kişilik Bilim Jürilerince, “Proje Raporu” üzerinden online olarak değerlendirilerek seçilmişlerdir

İlimizi temsil edecek Öğrencilerimize başarılar dileriz. 26-03-201826-03-2018

23-03-201823-03-2018

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.