BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çoğu Branşlarda İlçemiz yine Birinci...

Çoğu Branşlarda İlçemiz yine Birinci...

 

 

ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

Bilecik ilinde yapılan güreş müsabakalarında branşlarında il birincisi olan öğrencilerimiz.

  1. Ömer EREZ , Serbest Güreş Gençler B / Erkek 50 kg  Bilecik İl Birincisi
  2. Bedirhan Akcura Serbest Güreş Gençler B / Erkek 85 Kg  Bilecik İl Birincisi
  3. Osman Karışan Serbest Güreş Gençler B / Erkek 54 Kg  Bilecik İl Birincisi
  4. Yasin Tarık Koca Serbest Güreş Gençler B / Erkek 74 Kg  Bilecik İl Birincisi
  5. Ali Özgün Serbest Güreş Gençler B / Erkek 54 Kg  Bilecik İl Birincisi
  6. Kadir Ceyhan Serbest Güreş Gençler B / Erkek 60 Kg  Bilecik İl Birincisi
  7. Mahmut Can Yavaş Serbest Güreş Gençler B / Erkek 55 Kg  Bilecik İl Birincisi
  8. Ali özgün serbest güreş Marmara bölge birincisi

 

75.YIL ANADOLU LİSESİ

  1. Bilecik Amatörler Ligi Haftası atletizm müsabakalarında dereceye giren 
    100 metre birincisi Cem Paun
    400 metre ikincisi kızlardan Zuhal Ürker

13-03-2017                                                2-Anadolu Lisesi FUTSAL  takımı2016/2017 İl Üçüncülüğü

13-03-2017

 

 

NİLÜFER HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Sosyal-Sportif Ve Kültürel Aktivitelerde Dereceye Giren Öğrenciler

 

SIRA NO

 

SINIFI

 

NO

 

ADI-SOYADI

 

DERECEYE GİRDİĞİ ALAN

 

 

DERECESİ

 

1

9/B

799

VOLKAN SARICA

Taekwondo Bilecik Liseler İl Seçmesi

68 Kilo İl Birincisi

2

9/B

825

BURAK ÖNER

Bilecik Okullar Arası Güreş Müsabakası

42 Kilo İl Birincisi

3

10/A-ÇOCUK GELİŞİMİ

372

EDANUR KOÇ

Taekwondo Bilecik Liseler İl Seçmesi

44 Kilo İl Birincisi

4

10/A-ÇOCUK GELİŞİMİ

684

DAMLA ŞURA KOÇ

Taekwondo  Bilecik Liseler İl Seçmesi

63 Kilo İl Birincisi

5

10/A-ÇOCUK GELİŞİMİ

710

KEZBAN ŞEFAHAT BUGAN

Taekwondo  Bilecik Liseler İl Seçmesi

55 Kilo İl Birincisi

 ATATÜRK ORTAOKULU 

Sosyal, sportif, kültürel aktivitelerde dereceye giren öğrenci listesi

ADI SOYADI

BRANŞI

DERECESİ

Zehra ARI

Taekwondo

Yıldızlar Avrupa 2.si

Zehra ARI

Taekwondo

Yıldızlar Turkish Open Avrupa 3.sü

Elif Sude TEKİN – Ece FELAMUR

Tenis

Yıldızlar Takım Olarak İl 2.si

Eren UÇARER

Atletizm – Koşular 2000 m

Yıldızlar İl 3.sü

Zeynep YAĞCI

Halter 63 kg

Yıldızlar İl 1.si

Sudenur ÖZLEK

Halter 63+ kg

Yıldızlar İl 1.si

Batuhan YİĞİT

Güreş 38 kg

Yıldızlar İl 3.sü

Emrullah YAŞ

Güreş 53 kg

Yıldızlar İl 1.si

Ömer ÇETİNKAYA

Güreş 53 kg

Yıldızlar İl 2.si

Oğuzhan YILDIZ

Güreş 42 kg

Yıldızlar İl 3.sü

Kadir ÇAM

Güreş 35 kg

Yıldızlar İl 1.si

Murat Can ACAR

Güreş 59 kg

Yıldızlar İl 1.si

Murat Can ACAR

Güreş 59 kg

Yıldızlar Bölge 3.sü

Ali EREZ

Güreş 53 kg

Yıldızlar İl 1.si

Ali EREZ

Güreş 53 kg

Yıldızlar Bölge 2.si

Ahmet MERSİN

Güreş 73 kg

Yıldızlar İl 1.si

Ömer Tuğrul ÇETİNKAYA

Güreş 42 kg

Yıldızlar İl 3.sü

Harun KAŞ

Güreş 42 kg

Yıldızlar İl 1.si

Tarık AYDIN

Güreş 59 kg

Yıldızlar İl 3.sü

Tahir ÖZGÜN

Güreş 35 kg

Küçükler İl 3.sü

Emirhan TEKELİ

Güreş 32 kg

Küçükler İl 3.sü

 

OSMANELİ İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

  Okulumuz da sportif faaliyetlerde dereceye giren öğrenciler:

1.Nurseli TASKIRAN: 800m de il birincisi
2.Hüseyin AKBIYIK: Yüksek Atlama il ikincisi
3.Muhammed Fatih SAHİN:Uzun Atlama il üçüncüsü  
13-03-2017
         

 

 

                                                                                         HİSARCIK BEŞEVLER ORTAOKULU 

  1. Okul Sporları Yıldız Kızlar Masa Tenisi İl 3.lüğü

  2. Okul Sporları Yıldız Kızlar İl 2.liğiOkul Sporları Yıldız Erkekler Eskrim il 1.liği 

  3. Okul Sporları Minik Kızlar İl Satranç 3.lüğü

  4. Okul Sporları Küçük Erkekler Satranç İl 3.lüğü

  5. Okul Sporları Küçük Kızlar Satranç İl 3.lüğü

  6. Okul Sporları Yıldız Kızlar Satranç İl 3.lüğü

13-03-201713-03-201713-03-201713-03-201713-03-201713-03-2017  

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 48 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.