BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarımız Başladı

2015-2016 eğitim-Öğretim yılı destekleme ve yetiştirme Kursu
Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarımız Başladı

 

2015-2016 eğitim-Öğretim yılı destekleme ve yetiştirme kurslarımız 3 Ekim 2015  itibariyle ilçemiz de  başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut  EKİNCİ,  destekleme ve yetiştirme kurslarının hem mezun öğrencilerine hem de devam eden öğrencilerimize yönelik olduğunu ifade ederek “Mezunlar, halk eğitim merkezleri üzerinden, öğrenimlerine devam eden öğrenciler ise örgün eğitim veren okullarımızda devam etmektedir.

Kurs merkezlerimizde bakanlığımız tarafından hazırlanan  kazanım testleri ücretsiz yapılacak olup  bunun yanın da her ay kazanım değerlendirme sınavları da bu kurs merkezlerimizde ücretsiz olarak yapılacaktır. Bu bağlam da  ilçemizde destekleme ve yetiştirme kursuna yönelik 6 okulda ve  halk eğitim merkezimiz de olmak üzere toplam 7 kurumda bu kurslarımız açılmıştır. Özellikle başarıyı artırmak ve öğrencilere farkındalık yaratmak için kurslarımız hafta sonu açılmış olup  haziran ayına kadar devam edilecektir " diye konuştu.

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.