BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ´tan Projeye Destek Veren Öğretmenlere Teşekkür Ziyareti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ´tan Projeye Destek Veren Öğretmenlere Teşekkür Ziyareti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ "Emek de Bizim Başarı da" Projesine destek veren öğretmenlere Teşekkür Ziyaretinde bulundu. 


11.10.2016 Salı Günü 20:00´de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İVRENDİ , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, Şube Müdürümüz Özkan CAN ve Projeye destek veren öğretmenlerimiz katıldı. 
 

Projeyi inceleyen Sayın Fazilet DURMUŞ, öğretmenler ile proje hakkında konuştu. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fazilet DURMUŞ; " Projenin öğrencilerde yeni yeşeren fidanların ağaç olabilmenin özgüvenini vereceğine ve projenin motivasyonu arttıracağına inanıyorum." diye belirtti.
 

Projeyi daha ileri bir seviyeye çıkarmak için, nasıl bir yol izlenmesi hakkında konuşuldu. Projenin fırsat ve riskleri üzerinde durundu. Öğretmenlerin görüş ve önerileri alındı. Sadece Osmaneli İlçesinin değil tüm İlçelerinde öğrenciler için bu gibi projelerin yapılması gerektiğini belirtti. Aileye herhangi maddi bir yük yüklemediğinden dolayı öğrencilerin bu fırsatı çok güzel değerlendirmesi gerektiğini, Deneme Sınav sonuçlarının TEOG 1´de başarıyla doğru orantılı olacağını belirtti. Projenin öğrenciler ve Osmaneli İlçesinin başarısını için önemli bir adım olduğunu belirttikten sonra Projeye Destek veren öğretmenlere teşekkür etti. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze akşam saatlerinde vakit ayırıp gelen ve projemize destek veren Sayın Fazilet DURMUŞ´a teşekkürlerini iletti. 

 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İVRENDİ , Şube Müdürümüz Özkan CAN ve Projeye destek veren öğretmenlerimize katılımları için teşekkürlerini iletti. 

 

 

12-10-201612-10-201612-10-201612-10-201612-10-2016

 

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.