BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Toplantı Salonu’nda yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Toplantı Salonu’nda yapıldı

     2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın beşinci İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 4 Ocak 2018 Perşembe günü 

  Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Tahsin Yazır, Şube Müdürlerimiz Turan İpşiroğlu, Erdoğan Kaba, Cuma İvrendi ve Salih Aybaş, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilimiz Ebru Aşıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

  Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Ekinci tarafından ilçemizin tanıtımının yapılmasıyla başlandı.. Ardından, eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Birim amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. Binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi. Öğrencilerin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemi’nin sonuna yaklaşılması dolayısıyla yapılması gereken çalışmalar ve 2. Dönem için yapılan planlamalar gözden geçirildi. 2018 Yılı Yatırım Programı hakkında görüşmeler yapıldı. 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükümlerince, çalışanlarla ilgili yapılması gereken iş ve işlemler açıklandı.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ toplantı sonunda misafirlerimizi ilçemizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdiler ve katılımcılara teşekkürlerini ilettiler.

 

04-01-201804-01-2018

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.