BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Toplantı Salonu’nda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Toplantı Salonu’nda yapıldı.

 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın ikinci İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı bugün toplantı salonumuzda yapıldı.


Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Tahsin Yazır ve Halis ÇELİK , İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Metin SARIFAKİOĞULLARI ve Salih AYBAŞ , İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ tarafından İlçemizin tanıtım sunusunu yapmasıyla başladı. Ardından, eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. İlçemizde yapılan projeler, binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi. Öğrencilerin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ toplantı sonunda misafirlerimizi ilçemizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdiler ve katılımcılara teşekkürlerini ilettiler.

08-05-201808-05-2018

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.