BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ´nin TEOG Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ´nin TEOG Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına girecek öğrencilere başarı diledi.

23-24 Kasım tarihlerinde TEOG 1. Dönem Ortak Sınavları yapılacaktır. Tıpkı kendi okulunuzda, kendi sınıfınızda, sınıf arkadaşlarınızla birlikte zaten dönem içinde girmiş olduğunuz sınavlardan çok da farkı olmayan ortak sınavlara gireceksiniz. Bu sınavlardan alacağınız notlar, ağırlıklı olarak okul başarınızın da eklenmesiyle hesaplanacak ve ortaya çıkan toplam puanınız ile bir üst öğretim kurumuna yani liseye yerleşmiş olacaksınız. 

İlçemizde bu yıl Eğitim Koçluğu ve Emek de Bizim Başarı da Bizim Projeleri yapılmış olup, öğrencilerimiz TEOG konusunda önemli bir adım kat ettiklreini belirten EKİNCİ, "Sınav sabahında, diğer günlerdeki gibi okula gitmek için hazırlanın, kahvaltınızı yapın. Okullarınızda sizlere yardımcı olacak olan öğretmenlerinizin tavsiye ve uyarılarını mutlaka dikkate alın. Bu yıl öğretmenlerimiz desteği ve projelerimiz kapsamında yapılan deneme sınavları sayesinde İlçemizin başarısının artacağını düşünüyorum, öğrencilere ve emek verip destek olan veli öğretmenlerinize teşekkür ederiz." dedi. 

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.