BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut EKİNCİ'nin 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut EKİNCİ'nin 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış mesajı

Değerli Yöneticilerimiz, Öğretmenlerimiz, Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler;

Başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha güzel anılarla geride bıraktık. İlçemizdeki toplam 3273 öğrenci ve 227 öğretmen, idareci ve diğer personelimizin Yıl içindeki gayretli çalışmaları sayesinde 2018-2019 eğitim- öğretim yılı başarılı bir şekilde tamamlandı.

 

   SEVGİLİ ÖĞRENCİLER;

  Bugün okulunuzu bitirmenin sevincini, arkadaşlarınızla, ailenizle ve bu sonuca ulaşmanızda büyük payı bulunan öğretmenlerinizle birlikte paylaşmaktasınız. Emeklerinizin karşılığını bugün aldınız,

Kiminiz üzülürken kiminiz seviniyor, hayatta böyledir zaten. Sevinenlerin her geçen yıl artması dileklerimle, tüm öğrencilerimizi gönülden kutluyorum. Unutmayın ki başarı bir varış noktası değil,

Başlı başına bir yolculuktur ve başarının anahtarı sizin elinizdedir. Sizlere tavsiyem yaz tatilinizi planlı

Programlı ve bol bol kitap okuyarak ve çeşitli yaz kurslarına katılmanızı ve Bakanımız tarafından velilerinize gönderilen "Çocuklarla yapabileceğiniz yaz etkinlik önerilerini" ailenizle birlikte değerlendirmeniz faydalı olacaktır. 

 

 DEĞERLİ VELİLER;

Milli Eğitim Bakanımız Ziya SELÇUK'un da dediği gibi, Karne günü çocukları örselemek yerine onları cesaretlendirmek, bunun bir süreç olduğunu hissettirmek, koşulsuz şefkat-saygı göstermek önemlidir. Akademik yetersizlik telafi edilebilirken, psikolojik yetersizlik hissi hayat boyu devam eder. Elinde karnesi ile size doğru koşmakta olan çocuk "SİZ" olsaydınız kendinizi nasıl karşılardınız sorusunun cevabı aslında sizin ne yapmanız gerektiğinin cevabıdır.

 

  DEĞERLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZ;

2018/2019 Eğitim Öğretim yılında olağanüstü bir gayret sergilediğinizi, öğrencilerimizi her şeyden önce güzel ahlaklı bireyler olarak yetiştirmeyi, ilçemizi eğitimde bir adım daha öne taşımayı hedefleyip, bunu da başardığınızı biliyoruz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı tüm emeği geçenleri kutluyor, başarılarınızın daim olması dileği ile sevgi ve saygılarımla, huzur ve sağlık dolu bir yaz tatili geçirmenizi temenni ediyorum.

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.