BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlandı

İlköğretim Haftası Kutlandı

Osmaneli ilçesinde, 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle program düzenlendi.2014-2015 eğitim öğretim yılı 2348´si  temel eğitim, 697´si Ortaöğretim öğrencisi olmak üzere toplam  3045 öğrenci ile başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Halil Ulaş tarafından Atatürk Anıtı´na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan program Osman Gazi İlkokulu´nda devam etti. 

Okul Müdürü Şenol Altıntaş, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Rıza Gazel, Belediye Münür Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Hicri Görgün, Okul müdürleri, öğretmen ve öğrenci ile velilerin katıldığı programda, ülkesi ve milletini seven, dünyayla, kendisiyle ve çevresiyle barışık, öğrenmeyi öğrenen, uzlaşmacı, yapıcı, yenilikçi, değişimci insanlar yetiştirmek olan eğitim ve öğretim sürecinin bir yenisinde, ders yılı başlangıcında coşkulu ve sevinçli olduklarını söyledi.

Program, şiirlerin okunması ve 4. sınıf öğrencilerinin 1. sınıf öğrencilerine hoş geldin çiçeği vermesiyle sona erdi. Kaymakam Çakıcı ve beraberindekiler sınıfları gezerek, başarılar diledi.

ilköğretim haftası

 

ilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftasıilköğretim haftası

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 48 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.