BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Töreni

İlköğretim Haftası Töreni ve Programı Düzenlendi.  
İlköğretim Haftası Töreni

Kaymakamımız Edip ÇAKICI, Belediye Başkanımız Münür Şahin, Cumhuriyet Başsavcımız Volkan IŞIK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, Emniyet Müdürümüz Mustafa Tezcan Alaç, Mal Müdürümüz Metin CAN, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları, Osmaneli okullarının ilkokul/ortaokul öğretmenleri-öğrencileri,katıılımıyla çoşkuyla kutlandı. 

 

İlköğretim haftası kutlama programı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ tarafından, Atatürk Anıtına Milli Eğitim Çelengi sunumu ile başladı.

 

Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken; değerli öğretmenlerimiz de, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı, Başöğretmenimiz Atatürk’ün gösterdiği aydınlık yolda, O’nun ilke ve inkılâplarının ışığında yetiştirmenin onurunu yaşıyorlar.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2015-2016  eğitim-öğretim yılının ilçemiz ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

 


Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.