BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bahattin GÖK Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bahattin GÖK Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

 Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bahattin GÖK Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. ilk olarak İlçe Kaymakamımız sayın Edip ÇAKICI´yı ziyaret eden Bahattin GÖK ilçe eğitimi ile ilgili istişare ettikten sonra İl Milli Eğitim Müdürmüz İsmail ALTINKAYNAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ ve Milli eğitim Şube müdürlerinden oluşan heyetle yapılması planlanan İmam Hatip Lisesi bölgesinde incelemelerde bulundular.İncelemeler sonrası Osmaneli Atatürk Ortaokulunda idareci ve öğretmenlerle buluşuldu.

Sayın Bahattin GÖK burada öğretmenler yaptığı toplantıda "geleceğin teminatı olan fikri hür, vicdanı hür, geleceği hür gençleri yetiştirecek olan bizleriz, dolayısıyla sizlerle biz başarılı olacağız.Kurumsal olarak sinerjiyi, enerjiyi, başarıyı yakalayacaksak sizlerle yakalayacağız"dedi.

Okul ziyaretinin ardından Osmaneli Belediye Başkalığı ziyaret edildi. Osmaneli Belediye Başkanı Münir ŞAHİN "İlçe eğitimine belediye olarak olabildiğince destek verdiklerini belirterek" ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Belediye ziyaretinin akabinde Osmaneli İlçe Milli Eğitim müdürülüğünde personel ile biraraya gelindi.Burada dilek ve temennileri dinleyen sayın Bahattin GÖK ilçenin  eğitim sorunlarının yakın takipçisi olacağını belirtti.  İl Milli Eğitim Müdürmüz İsmail ALTINKAYNAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ ve Milli eğitim Şube müdürleri nazik ziyaretlerinden dolayı destek Hizmetleri Genel müdürü sayın Bahattin GÖK´e teşekkür ettiler. Ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.

 

ziyaretziyaretziyaretokul ziyaretigenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaret

genel müdür ziyareti

ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
genel müdür ziyaretziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretgenel müdür ziyaretziyaretokul ziyareti

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 48 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.