BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarda Güvenli Ortamın Oluşturulması Konulu Toplantı Yapıldı.

Okullarda Güvenli Ortamın Oluşturulması Konulu Toplantı Yapıldı.

Hassas olduğu belirlenen okullar başt olmak üzere, okullarda güvenliği azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocuklarımızın güvenli bir şekilde servislerle taşınması, öğrencilerimizin gün ışığından faha fazla istifade etmeleri vb. konuların görüşülmesi amacıyla sayın Kaykamamımız Edip ÇAKICI başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

Toplantıya Sayın Kaymakamımız Edip ÇAKICI, Belediye Başkan Yard. Hayati KABA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ,İlçe Jandarma Komutanı Yunus Emre DEMİRPEHLİVAN, Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Yalçın AVCI, Okul Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

 

İlçe Kaymakamımız Sayın Edip ÇAKICI muhtarlardan görüş, öneri ve isteklerini dinledi.  Özellikle öğrencilerimizin güvenli bir şekilde evlerinden okullarına ve de okullarından da evlerine dönmelerinin önemini vurguladı.  

08-09-201708-09-201708-09-201708-09-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.