BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızda Güvenli Ortamın Oluşturulması , Güvenlik Kamera Sistemlerinin Entegrasyonu, Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele Toplantısı

Okullarımızda Güvenli Ortamın Oluşturulması , Güvenlik Kamera Sistemlerinin Entegrasyonu, Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele Toplantısı

Okullarımızda güvenli ortamın oluşturulması , güvenlik kamera sistemlerinin entegrasyonu, uyuşturucu ve uyrarıcı maddelerle mücadele toplantısı Kaykamam Edip ÇAKICI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

Toplantıya Kaymakam Edip ÇAKICI, Belediye Başkan Yard. Hayati KABA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, Osmaneli İlçe Müftü V. Mustafa DİŞÇİ, İlçe Jandarma Komutanı Yunus Emre DEMİRPEHLİVAN, Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Yalçın AVCI, Osmaneli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şener Öner, Osmaneli Toplum Sağlığı Merkez Müdür V. Kamil Sezer Başdemir, okul müdürleri, muhtarlar ve okul aile birliği başkanları katıldı.

 

Kaymakam Edip ÇAKICI, "Her geçen gün uyuşturucu olaylarının arttığı, ilçe olarak bunları azaltmak ve önlemek için çalışmalar, projeler yapmamız gerekiyor. Kolluk kuvvetlerinin çabasını takdir ediyor, Sivil Toplum Kuruluşları, Milli Eğitim Müdürlüğü idareci ve öğretmenlerden de bu desteği bekliyoruz. Bu sene uygulamaya koyacağımız proje için herkesten görüş ve öneri bekliyoruz." diye belirtti. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, Yeni eğitim-öğretim yılında kahve sohpetleri, ev ve fabrika ziyaretleri yapıp, velileri bu konuda bilinçlendirmek adına projeler yapacağını ifade etti.

 

75.Yıl Anadolu Lisesi Rehber öğretmeni ve İl Bağımlılık koordinatörü Elif Çimen KAMBUR tarafından uyuşturucu ve bağımlılık ile ilgili sunu yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan CAN tarafından, İlçede ki mevcut durum, güvenlik önlemleri ve kamera sayıları hakkında sunu yapıldı. 

 

İleri ki zamanlarda konu ile ilgili toplantıların devam edileceği belirtilerek, aile ve esnaflarla da bir araya gelinebileceği belirtildi.

 

11-08-201711-08-201711-08-201711-08-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.