BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızın Teknoloji Donanımı Yenileniyor

Okullarımızın Teknoloji Donanımı Yenileniyor

                         Osmaneli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğün´de okul idarecileri ile donanım malzemelerinin teslimi proğramı düzenlendi. Gerçekleştirilen proğramda konuşan ilçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, "ilçemiz okullarının donanım ihtiyaçları gözden geçirelerek yenileniyor" dedi.Proğrama ilçe okul müdürleri davet edilerek temin edilen malzemeler teslim edildi. Mahmut EKİNCİ çağımızın bilgi ve iletişim çağı olduğunu belirterek bilişim araçlarından eğitim kurumlarının azami faydalanması gerektiğini belirtti. Göreve geldiğimiz günden bu yana okullarmızın ihtiyaçlarını detaylı olarak analiz ederek, planlamalarımızın bu ölçüde yapıldığı söyledi.Bunun yanında İlçe Milli Eğitim olarak önceliklerinin okullar olduğunu yapılacak her çalışmanın ve harcamanın okullarımız odaklı ,eğitim odaklı olacağını ifade eden Mahmut EKİNCİ okulların ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceklerini belirtti.

                       İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Halil ULAŞ teslim edilen malzemelerin şu an için dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve çok fonksiyonlu yazıcılar olduğunu belirterek bunun donanım  tesliminin bir kısmı olduğunu, diğer malzemelerin önümüzdeki günlerde okullarımıza teslim edilmeye devam edileceğini belirtti. Ayrıca geçtiğimiz günlerde İlçemiz Anaokulunun donanım malzemelerini temin ettiklerini belirtti.  Bunun yanı sıra ilçemizdeki bütün temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında onarım ve donanım çalışmalarının eğitimi aksatmadan hızla devam ettiği okullarımızın her yönü ile daha iyi duruma getireleceği belirtildi.teslim töreniteslim töreniteslim töreni

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 48 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.