BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OSMANELİ MAARİF ORDUSU AFRİN İÇİN GÖREVE HAZIR...

OSMANELİ MAARİF ORDUSU AFRİN İÇİN GÖREVE HAZIR...

   Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, Şube Müdürü Özkan CAN, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Milli Eğitim Personeli Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de YPG ve PKK başta olmak üzere terör unsurlarını bitirmek amacıyla gerçekleştirdiği ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na destek  vermek amacıyla gönüllü askerlik müracatında bulundular.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ "Türkiye’nin sınır güvenliğini sağlamak, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve bölgesel huzurunu sağlamak amacıyla gerçekleştirmiş olduğu ‘Zeytin Dalı Harekâtı’ destekliyoruz . Bu uğurda bize de bir görev verilirse, her daim seve seve yapmaya hazırız. Afrin´de ki şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Allah´tan rahmet , yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.Bu süreç içerisinde rabbimden askerlerimize güç kuvvet vermesi, ülkemizin birlik ve beraberliğinin bozulmaması diliyorum. Türkiye, bu birlikteliği ortaya koyduğu sürece hiçbir güç ülkemizi yıkamayacaktır." diye ifade etti.

 

 

09-02-2018

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.