BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE KAPSAMINDA SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ ZİYARET EDİLDİ

PROJE KAPSAMINDA SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ ZİYARET EDİLDİ

PROJE KAPSAMINDA SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ ZİYARET EDİLDİ

 

       “Gelin Tanış Olalım, Güzel Uygulamaları Paylaşalım " Bilgi Paylaşım Projesi kapsamında  ortaokul  8. Sınıf öğrencilerimiz    Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesini ziyaret ettiler.

        Farklı okullar ziyaret edilerek bilgi alışverişinde bulunmak,  ülkemizde eğitim alanındaki çeşitlilikler hakkında bilgi edinmek,  öğrencilerimizin farklı uygulamalarını yerinde inceleyerek gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Gelin Tanış Olalım, Güzel Uygulamaları Paylaşalım " Bilgi Paylaşım Projesi kapsamında ikinci  gezi Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesine yapıldı.

         Proje ziyaretinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okulu gezdiler, yapılan uygulama ve projelerle ilgili bilgi aldılar. Öğrencilerimizin gelecek planlamaları açısından çok faydalı olduğuna inandığımız ziyaret,  okulda ikram edilen öğle yemeği ile son buldu.

         Projeye katkılarından dolayı Osmaneli 2 ve 3 No’lu Minibüsçüler kooperatiflerimize, bizlere kapılarını açan,  Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi idareci, öğretmen, öğrencilerine, ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

21-03-201921-03-201921-03-201921-03-201921-03-2019

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.