BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Protokol kapsamında İçmeler Prf. Dr. Yunus SÖYLET tesislerine ziyaretler başladı...

Protokol kapsamında  İçmeler Prf. Dr. Yunus SÖYLET tesislerine ziyaretler başladı...

Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü il geneli  ile Osmaneli Belediyesi işbirliğinde İçmeler Prf. Dr. Yunus SÖYLET Sosyal Tesislerinden Milli Eğitim Personelinin indirimli faydalanmasına dair işbirliği protokolü imzalandı. 

Protokol kapsamında,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Osmaneli Belediyesi arasında  İçmeler Prf. Dr. Yunus SÖYLET sosyal tesislerinden Milli Eğitim Personelinin Kahvaltı,  Sosyal Tesislerdeki diğer hizmetlerden ve  konaklamasına hizmetinden indirimli yararlanmasına dair planlama, uygulama, organizasyon, görev ve sorumluluklara ilişkin esas ve yükümlülükleri kapsamakta.

1 yıl sürmesi planlanan protokol,  bu hafta sonu öğretmen, öğrenci ve velilerimizin ziyareti ile başladı. İlçemizde yapılan toplu etkinliklerde bir gün önceden haber verilmesi takdirde taşıması Belediye Başkanlığımız tarafından yapılacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, hafta sonu İçmeler Prf. Dr. Yunus SÖYLET sosyal tesislerini ziyaret ederek öğrenci ve veliler ile sohbet etti.  Yapılan görüşmeler sonucunda öğretmen,öğrenci ve velilerden olumlu geri bildirimler alındı. Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin bu protokolden memnun oldukları gözlemlendi. İlçe Milli Eğitim Müdümüz Mahmut EKİNCİ,” Bu proje sayesinde öğretmen veliler ile daha sıcak bir ortamda iletişim kurma imkanı elde edildi. Bu proje ile öğretmen-veli iş birliği için de önemli bir zemin hazırladı. Hem belediyemiz için hem de öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için güzel bir projeye imza atıldığına inanıyoruz.” diye ifade etti.

 

Ayrıca, öğretmenlerin öğrencilerle yaptığı etkinliklerde ödeme güçlüğü çeken maddi durumu zayıf ailelerin çocuklarından herhangi bir ücret talep edilmeyecek, ücretsiz olarak hizmetten faydalanacaklardır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Belediye Başkanlığımıza teşekkür ederiz.

25-10-201725-10-201725-10-201725-10-201725-10-201725-10-201725-10-201725-10-2017

 

 

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.