BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Emek de Bizim Başarı da Bizim" Projesi kapsamında TEOG 2´de Türkiye Şampiyonu olan öğrencimize dizüstü bilgisayar hediye edildi.

"Emek de Bizim Başarı da Bizim" Projesi kapsamında TEOG 2´de Türkiye Şampiyonu olan öğrencimize dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrenciler ve velilerle hediye töreni gerçekleşti.

 “Emek de Bizim Başarı da Bizim” Projesi kapsamında  120 sorunun tamamını yapan öğrencilemize diz üstü bilgisayar, ilk beş öğrencimize ise çeşitli hediyeler verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

TEOG 2. Sınavında, sorulan soruların tamamını doğru yaparak Ülkemiz çapında birinciliği paylaşan Atatürk Ortaokulu öğrencimiz   Talha KILIÇARSLAN’a diz üstü bilgisayarı takdim edildi.

119 doğru yapan ve İlçe ikincisi olan  Atatürk Ortaokulu öğrencimiz   Muhammet Furkan SAĞDIÇ´a,  118 doğru yapan ve İlçe üçüncüsü olan  Atatürk Ortaokulu öğrencilerimiz  İffet Nur AĞDAĞ, Nagihan Kutlu, Ahmet Ensar İNCE, Ferzan Berke SARIKAYA ve  Hisarcık Beşevler Ortaokulu öğrencimiz Hatice Betül AYDEMİR, Songül SERBEST’e çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Hediye dağıtımı sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ “Emek de bizim başarı da bizim” Projesi kapsamında İlçe genelinde başarıyı artırmak için öğrencilerimizi motive etmek amacıyla 120 doğru yapan öğrencilerimize diz üstü bilgisayar hediye etme sözü ve ilk üçe giren öğrencilere çeşitli hediyeler verme sözü vermiştik. Öğrencilerimizi kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Öğrencimizin başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum.” Diye belirtti.

“Emek de bizim başarı da bizim” Projesine destek veren ve başarı sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

 

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.