BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Emek de Bizim Başarı da" Projesi kapsamında Kazanım Değerlendirme Sınavlarımız devam etmekte.

"Emek de Bizim Başarı da" Projesi kapsamında Kazanım Değerlendirme Sınavlarımız devam etmekte.

"Emek de Bizim Başarı da" Projesi kapsamında Kazanım Değerlendirme Sınavlarımız devam etmekte. 4 Nisan 2017 tarihinde İkinci Dönem Üçüncü sınavı yapıldı. 

Proje kapsamında İlçemiz Ortaokul 8. sınıf öğrencilerine ,  belirli aralıkla ile Kazanım değerlendirme Sınavları yapılmaktadır.

Sorular İlçemiz branş öğretmenlerimiz tarafından EBA ağırlıklı olarak hazırlanmakta, Teknik Ekip tarafından kitapçık haline getirilmektedir. İlçemiz öğrencilerine ücretsiz olarak Proje kapsamında uygulanmaktadır. Ayrıca önümüzdeki yıllarda kullanılmak üzere soru havuzu oluşturmaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, "  Aileye herhangi bir maddi külfet getirmeden öğrenciler TEOG sınavına hazırlanmaları sağlamasının mutluluğunu yaşamaktayız. Birinci TEOG Sınavı sonrasında ilk 5´e giren öğrencilerime  tablet hediye ettik. İkinci TEOG Sınavı sonrasında 120 de 120 soru yapan öğrencilerimize laptop hediye etme sözü verdik. Ayrıca ilk 5´e giren öğrencilerimiz için çeşitli hediyelerimizde olacaktır. Amacımız öğrencilerimizin iyi liseleri kazanıp, eğitim hayatları için iyi bir okulda eğitim göremenin yollarını açmak" diye belirtti. 

 

05-04-201705-04-201705-04-201705-04-2017

 

 

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.