BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak Araştırma Projeleri Başvuruları (önemli-günlü)

Okul müdürlüklerimizin önemle incelemeleri rica olunur..
Tübitak Araştırma Projeleri Başvuruları (önemli-günlü)

ÖNEMLİ DUYURU!!!!!!!

 

OKUL MÜDÜRLÜKLERİNİN DİKKATİNE

 

 

46. ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI!!!!!

(LİSELER)

 

BAŞVURU TARİHİ: Online başvurular 06 Ocak 2015 tarihinde başlayacak ve 27 Ocak 2015 tarihinde, saat 17.30’da sona erecektir.

 

Islak imzalı online başvuru formları 30 Ocak 2015 tarihinde saat 17:00’e kadar Bölge Koordinatörlüğü adresinde olmalıdır.

 

Eksik veya yanlış bilgi ile yapılan başvurular ve başvuru sisteminde online başvuru yapıldıktan sonra onayı kaldırılmış projeler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

TÜBİTAK PROJE EĞİTİMİNE GİDEN ÖĞRETMENLERİNDE KATILIMINI BEKLİYORUZ…

 

4006 TÜBİTAK BİLİM FUARLARI YENİ DÖNEM BAŞVURULARI AÇILDI!

Son Başvuru Tarihi 30 Ocak 2015

 

http://www.tubitak.gov.tr/tr/destekler/bilim-ve-toplum/ulusal-destek-programlari/icerik-4006-tubitak-bilim-fuarlari-destekleme-programi

OKUL MÜDÜRLERİNİN  DİKKATİNE!!!

 

OKULUNUZDA BİLİM FUARI DÜZENLEME İSTEĞİDİR. HER OKULUN YAPABİLECEĞİ BİR FUARDIR. ADRESTE TANITIM VİDEOSU VARDIR. BAŞVURU OLDUKÇA BASİTTİR. TÜBİTAK BU İSTEĞE 5000 TL DESTEK VERMEKTEDİR. İLİMİZ KONTENJANI 10 DUR. ADRESİ İNCELEMENİZ VE KAYIT YAPMANIZ RİCA OLUNUR. İYİ ÇALIŞMALAR…

 

İNTERNET SORUNU YAŞAYAN GİRİŞ YAPAMAYAN OKULLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM İ.HALİL ULAŞ’A BAŞVURMALARI YETERLİDİR.(ORTAOKUL VE LİSELER)

 

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM

 

İBRAHİM HALİL ULAŞ

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.