BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Veliler İle Kahvehane Sohbetleri” projesinin yedinci kahvehane ziyareti gerçekleştirildi.

“Veliler İle Kahvehane Sohbetleri” projesinin yedinci kahvehane ziyareti gerçekleştirildi.

   İlçemizde 3 ay sürmesi planlanan “Veliler İle Kahvehane Sohbetleri” projesi devam ediyor. Bu haftaki ziyaretimizi Sarmaşık Altı Krıaathanesine yapıldı.

   Velilere çocuklarının başarılarını olumlu yönde değiştirmelerini öneren ilçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci "Çocukların daha çok sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var. Her insan değerlidir,  her  anne babanın çocuğu da değerlidir. Yapılan araştırmalar, huzurlu ve mutlu ailelerde yetişen çocukların okul ve iş yaşamında daha başarılı olduklarını göstermiştir. Amacımız sağlıklı bir ailede babaya düşen görevlerin neler olduğunun anlatabilmek varsa sorunlarınızı dinleyip çözüm üretebilmek´´ dedi.

  Rehber öğretmenimiz Emrah ULUTAŞ tarafından yapılan sunular ile velilerimiz bağımlılık ile mücadele, sağlıklı bir ailede babaya düşen görevlerin neler olduğu, çocuklardaki davranış ve uyum problemlerin de babanın desteğinin olumlu etkileri hakkında veliler bilgilendirildi.

 

05-01-201805-01-201805-01-201805-01-2018

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.