BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS´ye Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı

YGS´ye Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesinde sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.
 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut  EKİNCİ YGS sınavının eğitim ve öğretim hayatımız için önemli bir sınav olduğunu, sınava girecek gençlerin kaygı ve heyecanlarını bir kenara bırakarak, morallerini yüksek tutmalarını, velilerin de çocuklarına her konuda destek olması gerektiğini ifade etti. Sınavın strese ve gerilime neden olmaması gerektiğini vurgulayarak, “Sınavlar, eksiğimiz, yanlışımız veya var olan birikimimizi görmemizi sağlar.  Başarının temel nedeni kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir.  Sınav sırasında rahat olmanız size başarının kapılarını açacaktır. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.” diye belirtti.
 

Öğrencilerimize,  eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür  ediyor, YGS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.