BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecilerinden Başkan Münür ŞAHİN´e Teşekkür Ziyareti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecilerinden  Başkan Münür ŞAHİN´e Teşekkür Ziyareti.

            İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri Belediye Başkanımız Sayın Münür ŞAHİN’i makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCi, Şube Müdürleri,  İlçemiz okul ve kurum idarecilerinin katıldığı ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, Belediye Başkanımız Sayın Münür ŞAHİN’ e Eğitim Öğretim çalışmalarımızda verdiği büyük destekten dolayı teşekkür etti. 


            Ayrıca gerçekleşen, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Sonrasında hazırlanan iki adet tablo İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından Belediye Başkanımıza takdim edildi. Belediye Başkanımız Sayın ŞAHİN; “Eğitim öğretime yapılan destek ve yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitime desteğimiz devam edecektir” dedi. Ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın ŞAHİN hediyeler içinde teşekkür etti.

  15-05-201715-05-201715-05-201715-05-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.