BİLECİK OSMANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz de Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU tarafından "Okul Yönetimi ve Liderlik Eğitimi" semineri verildi.

İlçemiz de Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU tarafından  "Okul Yönetimi ve Liderlik Eğitimi"  semineri verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce planlanan ve Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi´nde, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi anabilim dalı başkanı olan Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU tarafından verilen  “Okul Yönetimi ve Liderlik Eğitimi konulu” seminerler yapıldı. İlki İl merkezimizde yapılan seminerin ikincisi İlçemizde gerçekleştirildi. 
 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün konferans salonunda,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR´ın açış konuşmasıyla başlayan seminere Osmaneli, Yenipazar, Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul  ve Kurum Müdürleri katıldı.

Yaklaşık üç saat kadar devam eden seminerde Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU ; Okul yöneticilerinin yönetim ve liderlik becerilerini geliştirme, karar süreçlerini planlama, uygulama örgütsel davranışın yönetimi, hazır bulunuşluk düzeylerini arttırma konuları anlatıldı.   İnteraktif bir şekilde gerçekleşen seminerde Sayın Cemaloğlu,  drama, oyun, soru cevap, anlatma-takrir ve problem çözme yöntemlerini kullandı.

Çok verimli geçen eğitim programı tertip eden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve sunumlarından dolayı Prof. Dr. Sayın  Necati CEMALOĞLU’na, teşekkür ederiz. 

 

 

25-01-201725-01-201725-01-201725-01-2017

Haceloğlu Mahallesi Güngören Sokak No 36/1 11500 Osmaneli/BİLECİK - 0 228 461 40 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.